IEE
 
Białe Certyfikaty
Jak wprowadzono system we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Portugalii

25 października,  odbyły się dwa spotkania poświęcone doświadczeniom z wprowadzania systemu białych certyfikatów. Spotkanie było organizowane przez Andrzeja Czerwińskiego, Przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu ds. Energetyki , Marka Woszczyka, Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki oraz Zarządu Instytutu Ekonomii Środowiska.


 
Kluczowe dokumenty 
Kluczowe dokumenty
W roku 2012 ważnym dokumentem jest raport dotyczący rynku ESCO w Polsce
Obszary działania 
Stowarzyszenie Instytut Ekonomii Środowiska zajmuje się problemami związanymi z instrumentami wsparcia skutecznej i poprawnie prowadzonej ochrony środowiska
 
Klub ESCO 
Klub ESCO to cykl nieformalne spotkań firm ESCO i przedstawicieli administracji państwowej mające na celu usunięcie barier stojących na drodze rozwoju rybku usług energetycznych
 
Witamy na naszej stronie internetowej

Obecnie, działania Instytutu Ekonomii Środowiska koncentrują się na problemach związanych z  efektywnością energetyczną, w tym działaniem rynku ESCO, planowaniem energetycznym w gminach, polskim systemem białych certyfikatów, wirtualnymi elektrowniami, zakupami grupowymi, oraz narzędziami polityki ekologicznej i gospodarką odpadami.

Więcej informacji na temat naszych projektów znajduje się w zakładce Obszary działania. Znajdziesz tam również wiele ciekawych informacji oraz zebranych przez nasz zespół publikacji dotyczących danego zagadnienia.

Jeżeli chcesz dostawać najnowsze informację na temat efektywności energetycznej w Polsce a nie masz czasu na przeglądanie wszystkich gazet- polub naszą stronę na Facebooku!

Skontaktuj się z nami
Adres: ul. Kustronia 4, Kraków, Polska
Telefon: +48 12 222 50 11